fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

кіновернісаж просто неба

«Кіновернісаж просто неба» покаже українські фільми останніх років

1 529

«Мої думки тихі», «Заборонений», «Халепа на 5baksiv», «Коли падають дерева», «Фокстер & Макс», «Припутні», «Герой мого часу» — дивіться українські фільми з 25 липня по 31 липня, вже з цієї суботи, в літньому кінотеатрі «Кіновернісаж просто неба». Організує подію Up Ua Studio за підтримки ДержКіно.

Із 25 липня по 15 вересня щодня о 20:30 у парку Шевченка біля пам’ятника Шевченка в Києві працюватиме літній кінотеатр «Кіновернісаж просто неба» — показиватимуть безкоштовно найкращі українські фільми останніх років для киян і гостей столиці. Про це повідомляють організатори події.

У програмі авторське кіно, гучні прем’єри, стрічки, що зібрали найбільшу касу й отримали призи на кінофестивалях, дитяче та підліткове кіно тощо, – додають вони. Крім спільних переглядів обіцяють, що фільми представлятимуть знімальні групі.

Подію организовує українська кінокомпанія “Up Ua Studio” (фільми “Між нами”, “Сіль для моря”, “Халепа на 5baksiv”, “В радості, і тільки в радості…”). Проєкт буде реалізовано за підтримки ДержКіно України, Шевченківської райдержадміністрації та КО «Київзеленбуд».

По темі: “Між нами”: в Києві розпочалися зйомки психологічного трилера

Дивіться стрічки на великому екрані у безпечному середовищі, не наражаючи на небезпеку себе та близьких у часи пандемії коронавірусу.

Розклад на перший тиждень безкоштовних показів українського кіно «Кіновернісажу просто неба»:

25 липня«Мої думки тихі», 2019, реж. Антоніо Лукіч. Фільм представить знімальна група

26 липня«Заборонений», 2019, реж. Роман Бровко. Фільм представить знімальна група

27 липня«Халепа на 5baksiv», 2019, реж. Мирослав Латик

28 липня«Коли падають дерева», 2018, реж. Марися Нікітюк

29 липня«Фокстер & Макс», 2019, реж. Анатолій Матешко

30 липня«Припутні», 2017, реж. Аркадій Непиталюк

31 липня«Герой мого часу», 2018, реж. Тоня Ноябрьова. Фільм представить знімальна група

Чекайте на наступні анонси програм кожного тиждня до 15 вересня. Слідкуйте за нашими новинами, а www.cinema.in.ua простежить за всіма іншими.

Нагадаємо, кінокомпанія Up Ua Studio, напередодні онлайн-вручення IV Національної кінопремії, щодня в ефірі Hromadske наживо транслювала фільми, які змагалися за головну кінонагороду. Таким чином, “Кіновернісаж online” представив номінантів на “Золоту Дзиґу”.

Кіновернісаж просто неба

Читайте також – 

“Одного разу в місті на камені”: дивіться фільм онлайн від організаторів “Бруківки”